• 0 232 450 00 45
  • info@izmirkasa.com.tr

Yazarkasa Ruhsatımı Kaybettim


 

Yazarkasa Ruhsatnamesini Kayıp İşlemlerinde Aşşağıdaki Yolu İzlemeniz Grekmektedir.
Yazarkasa Ruhsatnamesi Yazarkasa İle İlgili Yapılan işlemlerin kayıt edildiği Resmi bir evraktır.
1- İDARECE HERHANGİ BİR TESPİT YAPILMADAN, VERGİ DAİRESİNE MÜRACAATLA RUHSATNAME VEYA ÖDEME KAYDEDİCİ CİHAZLARA AİT LEVHAYI KAYBETTİĞİNİ VE YERİNE YENİSİNİ ÇIKARTACAĞINI BİLDİREN MÜKELLEFLERE 3100 SAYILI KANUNA GÖRE HERHANGİBİR CEZA KESİLMEZ.
2- MÜKELLEF ÖNCELİKLE CİHAZIN MARKASI,MODELİ,SERİ NUMARASINI BELİRTEREK BAĞLI BULUNDUĞU VERGİ DAİRESİ DİLEKÇE YAZARAK MÜRACAAT EDER .BURADAN KAYIP OLDUĞUNA DAİR YAZI ALINIR.
3-CİHAZ NOSUNU YAZARAK GAZETEYE İLAN VERMELİDİR.(ÖRNEĞİN; HUGIN VX675  FO-000152211 SERİ NOLU YAZAR KASAMIN RUHSATINI KAYBETTİM HÜKÜMSÜZDÜR.KORDON  VD:01100110011)ŞEKLİNDE 
4- GAZETEDEN 2 ADET ALINMALIDIR.SAYFA KESİLMEDEN BÜTÜN OLARAK DİLEKÇEYE EKLENEREK BAĞLI BULUNULAN VERGİ DAİRESİNE BAŞVURU YAPILIR  KAYIP RUHSATI ÇIKARABİLMEK İÇİN  DİLEKÇE VE  DİĞER GAZETE İLANIYLA SERVİSE MÜRACAAT EDİLİREK HERHANGİ  YENİ RUHSAT ÇIKARTILMAKTADIR.


 

Barkodlu Satış Sistemleri

Market Barkod Sistemi

Market , Süpermarket, Bakkal, Tekel Bayii, Benzin İstasyonu gibi satış noktalarında kullanılan hızlı satış programıdır.

Şarküteri Barkod Sistemi

Zeytin, peynir, et ve süt ürünleri satışı yapan noktalarda teraziler ile de entegreli çalışabilen hızlı satış programıdır.

Tekstil Barkod Sistemi

Hazır giyim satışı veya tekstil üretim atölyelerinde kullanılan barkodlu cihazlarla ve plc makinalarla çalışabilen programdır.

Restaurant Cafe Sistemi

Restaurant, cafe, bar, yemek salonu gibi yemek hizmeti ve paket servis hizmeti veren noktalarda kullanılan sipariş takip programıdır.

Kantin Barkod Sistemi

Okul, Üniversite, Fabrika gibi kurumlarda hızlı satış hizmeti sunan noktalarda, kartlı satış sistemi ile de kullanılabilen programdır.

Kuruyemiş BarkodSistemi

Kuruyemiş, şekerleme, bakliyat gibi ürünlerin satışını yapan noktalarda barkodlu teraziler veya tartım terazileri ile kullanılabilen programdır.

Ayakkabı Barkod Sistemi

Ayakkabı sektöründe hizmet veren satış noktalarında renk ve beden takibinin yapılabildiği, barkodlu hızlı satış stok takip programıdır.

Manav Barkod Sistemi

Meyve, sebze gibi tartılı ürünlerin satışının yapıldığı noktalarda barkodlu terazi veya tartım terazileri ile entegreli çalışabilen programdır.

Yedekparça Takip Sistemi

Bilgisayar, Telefon, Otomotiv, Beyaz Eşya gibi sektörlerde yedek parçaların satışının ve seri numara takibinin yapılabildiği programdır.

© 2018 İzmir Kasa Bilişim Teknolojileri . Her Hakkı Saklıdır | E-WIT